راه‌اندازی فارم

راه‌‎اندازی فارم در حال حاضر یک سرمایه‌گذاری بسیار پرسود در دنیا می باشد که این میزان در ایران و بنا به شرایط آن پرسودتر نیز خواهد بود. همچنین راه‌اندازی فارم در ایران به مراتب ریسک سرمایه گذاری کمتری را به دنبال دارد.

بیت‌کوین حاصل از استخراج بدون نیاز به فعالیت‌های بازاریابی و بازارسازی قابل فروش در صرافی ‌های اینترنتی و تبدیل شدن به سایر ارزهای رایج دنیاست.

دستگاه‌های ماینینگ در تمامی ساعات روز و ایام هفته مداوم به کار استخراج مشغول هستند و کسب درآمد فارم حتی لحظه‌ای متوقف نمی‌شود.

از اولین روز راه‌اندازی فارم میتوان درامدهای حاصل را به پول نقد تبدیل نمود و از جریان نقدینگی قدرتمند حاصل از آن استفاده نمود.

راه‌اندازی فارم به زمان زیادی احتیاج ندارد و فاصله تامین سرمایه تا شروع فعالیت کم است. خواب سرمایه کوتاه بوده و هزینه‌های جانبی بسیار کمی نیز دارد.

تجهیزات فارم به صورت مجزا عمل میکنند و برخلاف خطوط تولید رایج، خرابی دستگاه و خارج شدن از مدار تولید بر فعالیت سایر تجهیزات و فعالیت کل فارم تاثیری ندارد.

فرایندهای مرسوم صنعتی مانند دوره‌های بازبینی ، کالیبراسیون و تعمیرات در فارم و تجهیزات مربوط به آن معنا ندارند که باعث کاهش هزینه‌های نگهداری خواهد شد.

فرایند استخراج بیت‌کوین در فارم از نخستین روز راه‌اندازی با حداکثر ظرفیت تولیدی آغاز می‌شود و میزان تولید همواره نزدیک به صد درصد ظرفیت تولید است.

محصول نهایی فرایند استخراج بیت‌کوین است. بیت‌کوین بر خلاف کالاهای فیزیکی به انبارداری و هزینه‌های لجستیک و توزیع نیاز ندارد.

ایران به نسبت سایر کشورها برق و نیروی انسانی ارزانی دارد و با در نظر گرفتن نرخ دلار در برابر هزینه‌های بین‌المللی این ارزانی بیشتر به چشم میاید.

تعداد نیروی متخصص لازم برای راه‌اندازی و نگهداری فارم محدود بوده و باعث کاهش هزینه‌های نیروی انسانی و همچنین چالشهای مدیریتی کمتر می‌شود.

محاسبه‌گر طرح توجیهی فارم

با استفاده از این محاسبه‌گر و وارد نمودن اطلاعات و مفروضات مالی قادر به محاسبه هزینه‌های سرمایه‌ای، هزینه‌های جاری و عملیاتی و جریان درامدی بوده و در نهایت میتوانید نتایج تحلیل مالی و نقطه سر‌به‌سر طرح را مشاهده کنید.

میتوانیم کمک کنیم؟

اگر برای راه‌اندازی فارم و سرمایه‌گذاری در این صنعت به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید.