پروژه‌های ما

در مدت کوتاهی که از عمر اول‌بلاک می گذرد، علاوه بر تولید محصولات شرکت‌، در پروژه‌های فنی متعددی به عنوان مشاور، پیمانکار و یا ناظر مشارکت داشته‌ایم. آشنایی با این پروژه‌ها می تواند درک مناسبی از توان فنی اول‌بلاک ارائه نماید.

چه پروژه‌هایی انجام میدهیم؟

در اول‌بلاک تمرکز ما بر انجام پروژه‌های مبتنی بر بلاک‌چین و پیاده‌سازی تکنولوژی زنجیره‌بلوک در محصولات و خدمات ارائه شده است. ما راهکارهای هوشمند برای بهینه‌سازی کسب‌وکارها ارائه میدهیم.

رمزارز یوتابیت

رمزارز یوتابیت به عنوان یک رمزارز مشابه بیت‌کوین با هدف ارائه سرویس‌های مختلف آماده و راه‌اندازی شد. برای راه‌اندازی یک رمزارز جدید، علاوه بر کدنویسی و آماده‌سازی نرم‌افزاری، نیاز به یک اکوسیستم کامل می باشد.

[به سفارش شرکت اریاتک]

جستجوگر

جستجوگر یا Explorer یکی از ارکان اصلی در تمام رمزارزها و بطور‌کلی در تمام زنجیره‌های بلوکی است. با استفاده از این جستجوگرها تمام تراکنش‌ها و بلاک‌هایی که از ابتدا در شبکه ثبت شده قابل مشاهده و پیگیری است.  بعلاوه توان تولید جستجوگر امکان استخراج اطلاعاتی از شبکه را ممکن میسازد که در حالت عادی ناممکن یا مشکل هستند. به همین جهت در اول‌بلاک پروژه تولید یک جستجوگر برای بیت کوین اجرا و در پروژه یوتابیت استفاده شد. این جستجوگر در حال حاضر روی آدرس UtaExplorer.com در دسترس می باشد.

[به سفارش شرکت اریاتک]

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو اولین پروژه در سرویس‌های مکان‌محور اول‌بلاک است. ردیاب خودرو پروژه‌ای جهت مانیتورینگ فعالیت‌های ماشین‌های حامل سردخانه است که در اول‌بلاک طراحی و پیاده‌سازی گردید. این نرم‌افزار مبتنی بر وب، با استفاده از اطلاعاتی که از مدل‌های مختلف سنسورهای نصب شده روی ماشین‌ها دریافت می‌کند، وضعیت کلی و جزییات فنی هر دستگاه، گزارشات مختلف مکانی، اخطارها و اطلاع‌رسانی‌های مختلف و ارسال دستورات مختلف به این دستگاه ها را مدیریت می کند.

صرافی و کیف پول

هر رمزارز یک یا چند کیف پول دارد که کاربر از طریق آنها می‌تواند از امکانات زنجیره‌بلوکی آن استفاده کند. در دنیای رمزارزها، محبوب‌ترین کیف‌پول‌ها، متعلق به گوشی‌های‌ هوشمند می‌باشند.  علاوه بر کیف پول مهمترین نیاز یک کاربر ایرانی امکان خرید و فروش ساده رمزارزها با استفاده از ریال است. طراحی و پیاده‌سازی کیف‌پول امن با قابلیت خرید و فروش مستقیم رمزارز از پروژه‌های انجام شده اول‌بلاک است.

[به سفارش شرکت اریاتک]


درگاه پرداخت

فروشگاه‌های اینترنتی با افزودن درگاه رمزارزی می‌توانند بازار خود را به بازار بین‌المللی گسترش دهند. با افزودن درگاه رمزارزی کاربران فروشگاه می توانند مبالغ خود را به بیت‌کوین یا سایر رمزارزها پرداخت کنند. پروژه درگاه رمزارزی با پشتیبانی از 5 رمزارز مطرح در اول‌بلاک طراحی و پیاده‌سازی شده است و تنها با اتصال به یک درگاه بانکی برای تسویه حساب ریالی آماده عملیاتی شدن می باشد.

[به سفارش شرکت اریاتک]

پایگاه خبری زنجیره‌بلوک

وب سایت irBlockchain به عنوان یک سایت خبری در حوزه زنجیره‌بلوکی راه‌اندازی شد. نگهداری و تولید محتوای این وب‌سایت و شبکه های اجتماعی زیرمجموعه آن نیز هم‌اکنون در حال انجام است.

[به سفارش شرکت اریاتک]


بازار رمزارز

همگام با گسترش رمز‌ارزها، خرید و فروش و مبادلات آنها نیز به یکی از بحث های روز تبدیل شده است. طراحی و پیاده‌سازی یک بازار خریدوفروش رمزارز در اول‌بلاک انجام شده و تنها با اتصال به درگاه‌بانکی آماده عملیاتی شدن است.

[به سفارش شرکت اریاتک]

کنترل و مانیتورینگ فارم بیت کوین

دستگاه‌های ماینینگ موجود در مزارع استخراج معمولا متعلق به سرمایه‌گذاران مختلف هستند. نرم‌افزار مانیتورینگ برای مدیریت‌، نظارت و کنترل این دستگاه‌ها در سطح کشور توسط اول‌بلاک پیاده‌سازی شد.

[به سفارش شرکت اریاتک]

استخراج ابری

در این مدل از استخراج رمزارز توان پردازشی دستگاه‌های استخراج کننده به کاربران اجاره داده میشود. در واقع کاربران بدون اینکه با سخت‌افزار و مدیریت آن درگیر باشند با پرداخت مبلغی ثابت به استخراج رمزارز میپردازند.

[به سفارش شرکت اریاتک و سیتکس]

ثبت شد

ثبت شد اولین سرویس ثبت گواهی دیجیتال در ایران است که به افراد اجازه میدهد با ثبت اثرانگشت فایل روی زنجیره بلوک مالکیت معنوی آن فایل یا سند را اثبات کنند.

[به سفارش شرکت اریاتک]

میتوانیم کمک کنیم؟

اگر برای پیاده سازی و اجرای پروژه های مبتنی بر بلاک‌چین به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید، همیشه از آشنایی با دوستان جدید خوشحال میشویم